Aile Dizimi Eğitimi Almak İsteyenler Tıklayın

Aile Dizimi, ailenin kuşaklar boyu, birbirine görünmez bir bağla, çok daha derinden bağlı olduğu anlayışına dayanmaktadır. Aile Dizimi terapisine göre aile sistemini oluşturan bir vicdan vardır ve bu vicdanı rahatsız edecek bir düzen bozukluğu oluşması durumunda tüm sistem rahatsız olmaktadır. Sisteme sonradan katılan bireyler kendilerinden önce var olan bu vicdani dengesizliği gidermek üzere çoğunlukla yaşamlarında mutluluk getirmemesi pahasına belirli roller üstlenmektedir.

Yaygın bir şekilde Aile Dizimi olarak bilinen yöntem aslında Sistem Dizimi olarak tanımlanan genel yaklaşımın aile sistemindeki uygulamaları için kullanılan alt koludur. Aile Dizimi, karmaşık ilişki sistemlerinde ruhsal çatışmaların nasıl ortaya çıktığını ve geliştiğini anlamaya yarayan bir yöntemdir.

Eğer aile dizimi eğitimi almak istiyorsanız, Anadolu Eğitim Akademisi'nin web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgiye ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Aile Dizimi Eğitiminin Amacı

Aile Dizimi Eğitimi'nin amacı, kök ailedeki psikolojik dinamikleri anlamak, geçmişteki aile içi travmalarla yüzleşmek ve atalardan ve aile üyelerinden üstlenilen ve bireye ait olmayan enerjileri, yükleri, rolleri, sorumlulukları onlara geri vererek özgürleşmeyi sağlamaktır. Bu terapi eğitimi, bireyin korkularını, zayıflıklarını, özgüven sorunlarını, öfke, kin, soğukluk ve katılık gibi duygularını kendine güvene, güçlü duruşa ve kararlılığa dönüştürürken, derin bir içsel huzura kavuşmasını sağlar.

Aile Dizimi Terapisi Eğitimi, köklü bir eğitim kurumu olan Anadolu Eğitim Akademisi tarafından sunulmaktadır. Anadolu Eğitim Akademisi, uzman eğitmenlerden oluşan bir kadroya sahip olup, kaliteli eğitim programlarıyla tanınmaktadır. Aile Dizimi Terapisi Eğitimi'nin amacı, size bu etkili terapi yöntemini öğreterek, kendinizle ve ailenizle daha derin bir bağlantı kurmanızı sağlamaktır.

Aile Dizimi Seansları

Aile Dizimi Terapisi seans sürecinde, halihazırda hayatta olmayan aile bireylerinin yaşadıklarının, şu anki hayatımız üzerinde etkilerini fark ederiz ve kötü etkilerinden arınırız. Ayrıca kendi potansiyelimize ulaşma fırsatını da elde ederiz.

Aile Dizimi Terapisi aynı zamanda anne/baba olma ve rol karmaşalarının yarattığı etkileri çözmek için de kullanılan etkili bir yöntemdir. Bu terapi sayesinde seçilen temsilciler ve kolektif bilinçaltından gelen bilgiler ve duygularla tıkanıklık yaratan sorunlar tespit edilir ve çözülür. Eğer siz de aile içindeki ilişkilerinizi daha sağlıklı bir düzeye taşımak, geçmişteki travmalarla yüzleşmek ve içsel huzura kavuşmak istiyorsanız, Anadolu Eğitim Akademisi'nin Aile Dizimi Terapisi Eğitimi'ne katılabilirsiniz.

Unutmayın, aile dizimi eğitimi almak, hayatınızdaki ilişkileri dönüştürmek ve içsel huzura ulaşmak için bir adım atmanız anlamına gelir. Anadolu Eğitim Akademisi'nde bu fırsatı değerlendirebilir ve daha sağlıklı, mutlu bir aile yaşamı için gereken adımları atabilirsiniz.

Aile Dizimi Eğitimi, hayatınızda önemli bir dönüm noktası olabilir. Bu eğitimle birlikte ailenizin geçmişindeki olumsuz etkileri fark edebilir, onları çözüme kavuşturarak daha sağlıklı bir gelecek inşa edebilirsiniz. Aile dizimi seansları, birçok insan için derin bir içsel dönüşüm sağlamış ve yaşamlarında olumlu değişikliklere neden olmuştur.

Detaylara https://www.anadoluegitimakademisi.com/egitimlerimiz/aile-dizimi-egitimi

sitesinden ulaşabilirsiniz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.